KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı BULUŞUM´ya (Bu metinde "BULUŞUM" olarak kullanılacaktır) aittir.

BULUŞUM internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, BULUŞUM ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı BULUŞUM internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini bulusum.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. bulusum.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

BULUŞUM internet sitesini ziyaret eden ve BULUŞUM sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2020 - BULUŞUM. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi